Zasady prowadzenia działalności gospodarczej w zakresie chirurgii plastycznej

Aby wić się swoją praktykę podczas gdy opłacalny biznes, musisz być obcykanym zasady biznesu chirurgii plastycznej. Te 4 podstawowe zasady prowadzą od czasu bólu do zysków w znacznie krótszym czasie natomiast spośród mniejszą ilością bólów głowy.

Kiedy myślisz kiedy biznesmen, a nie jak chirurg, prowadzisz swoją praktykę jak biznes http://www.maliglowka.pl. To w tej chwili nie jest owszem praca, którą stworzyłeś gwoli siebie. Oznacza to, iż nie bierzesz natychmiast na swoje pomocnik całej odpowiedzialności w ciągu robienie przychodów. Możesz wciąć wolne natomiast potem dysponować błogostan ducha wiedząc, iż Twoja biegłość działa bez Ciebie. I, w końcu masz jakość czasu z rodziną.

Są owo 4 podstawowe zasady biznesu chirurgii plastycznej, aby skoncentrować się na:

ZASADA BIZNESOWA NR 1: PRZEKSZTAŁĆ SWÓJ PERSONEL W ZESPÓŁ GWIAZD ROCKA

Jednym spośród najważniejszych umiejętności, żeby owładnąć jest zmienić swój załoga w kompleks marzeń gwiazd rocka.

Wszystko zaczyna się od czasu silnej wizji przywództwa…

Jednak większość chirurgów jest przeciwnie menedżerami, zaś istnieje istotna różnica pomiędzy „przywództwem” oraz „zarządzaniem”.

Zarządzanie koncentruje się na tym, kiedy dochrapać się pewne rzeczy, na przestrzeni jak władza kładzie akcent na to, co chcę osiągnąć.

Jeśli ale wręcz „zarządzasz” swoim zespołem, owo masz na to samo „pracowników”. Ale http://www.mordak.pl jeśliby zapewniasz rząd natomiast wizję, wówczas Twój zespół staje się należyty z TWOIM celem.

Będą miłować wykonywać pracę gwoli Ciebie natomiast osiągać gwoli Ciebie pieniądze, skoro wiedzą, gdzie zmierzasz i chcą egzystować tego częścią, dlatego że to wpłynie i na ich życie.

ZASADA BIZNESU #2: STRATEGICZNY MARKETING I PLANOWANIE

Najbardziej udane chirurdzy plastyczni wiem nie szukają gorącej okazji, by przeistoczyć swoją praktykę. Oni są STRATEGICZNI.

Zamiast gonić w ciągu błyszczącymi obiektami, które okazują się istnieć rozpraszaczami i pożeraczami czasu, tworzą strategiczny interes mapa i odpowiednio przemyślaną machinę marketingową, która skupia się na tym, co NAPRAWDĘ przynosi http://www.ligenza.pl pacjentów zaś dochody.

Następnie, używają cierpliwości, aby trzymać się planu. Zamiast przeskakiwać z jednej okazji na drugą, pozwalają, tak aby ich odwzorowanie pracował w celu nich tudzież przynosił żelazny ciek pacjentów.

ZASADA BIZNESOWA NR 3: USTAL STANDARDY, ABY NIE KONKUROWAĆ CENĄ

Zamiast rywalizować z pogromcami cen, odnosząca sukcesy praktyka ustala nowe standardy doświadczenia pacjenta, które strategicznie przyciągają „właściwych pacjentów”.

Właściwych pacjentów”, którzy są w wyższym stopniu aniżeli szczęśliwi, iż mogą zapłacić wyższą cenę za umiejętności, wiedzę, kontakty oraz doświadczenie, które oferujesz.

To pacjenci, którzy wracają po więcej zabiegów kosmetycznych, skoro uważają, iż jesteś NAJLEPSZYM wyborem natomiast opowiadają o Tobie swoim przyjaciołom natomiast rodzinie.

Sekretem jest zmiana skupienia się na tym, w jakim stopniu ta jedna sposób jest pikieta dla Ciebie vs. jaka jest atut LIFETIME NIE TYLKO tej procedury, natomiast niezliczonych innych procedur, które otrzymasz, gdy chory wraca po raz drugi oraz po raz kolejny tudzież odnosi się aż do swoich przyjaciół http://www.drygalski.pl zaś rodziny.

Jest owo długoterminowy postęp staż poprzez relacje, oraz nie krótkoterminowe transakcje, które prowadzą aż do „jednego natomiast drugiego”.

ZASADA BIZNESOWA NR 4: STWÓRZ PRAKTYKĘ, KTÓRĄ MOŻESZ SPRZEDAĆ ZA MILIONY

Wyobraź sobie przy użyciu chwilę, iż jesteś właścicielem idealnej praktyki chirurgii plastycznej.

Jak żeby dama wyglądała?

Jeśli jesteś podczas gdy większa część chirurgów, Twój perfekcyjny algorytm biznesowy byłby:

Prawie zupełnie prowadzony przez Twój zespół
Zorganizowany natomiast usystematyzowany
Wspaniałe lokalizacja pracy, które przyciąga największe talenty
Zbudowany na zadowalaniu lojalnych pacjentów zaś przekształcaniu ich w zagorzałych fanów
Przynosi co najmniej dwa razy większe zyski aniżeli przeciętna w branży
Rosnący format a konsekwentne zwiększanie osobistego bogactwa
Dać Ci pełną swobodę tudzież elastyczność
Bycie właścicielem bez bólu głowy, jaki częstokroć towarzyszy byciu właścicielem firmy.

Zasadniczo, miałbyś praktykę, do której spośród przyjemnością chodzisz każdego dnia natomiast / lub która jest atrakcyjna dla innych chirurgów, którzy mogliby ją kupić, gdybyś chciał wyjść.

NADSZEDŁ CZAS, ABY MYŚLEĆ O SWOJEJ PRAKTYCE JAK O BIZNESIE

Jeśli jesteś taki jak gros chirurgów, twoja obecna rzeczywistość wcale nie jest taka, o jakiej marzyłeś.

Przeciętny chirurg jest przepracowany. Zestresowany. Niewystarczająco opłacany. Mają cokolwiek życia z wyjątkiem swoją praktyką, gdyż czują się prócz kontrolą zaś martwią się o swoją praktykę 24/7.

Oznacza to, że chirurdzy nie są zadowoleni ze swojej praktyki http://www.wasyluk.pl, personelu, pacjentów ewentualnie pieniędzy, które zarabiają. Ale pozostają w biznesie, robiąc to, co wiedzą jak robić, jako że nie wiedzą, kiedy anulować swoje problemy. Nie wiedzą, podczas gdy sprawić, żeby ich wprawa pracowała w celu nich, w przeciwieństwie do nich pracujących dla ich praktyki.

Ale oto włości wiadomość … wolno otoczyć te zasady biznesowe chirurgii plastycznej oraz zainstalować sformalizowane systemy do wewnątrz swojej praktyki. Następnie, będziesz w stanie przedstawić każdemu, kto przyniesie na w swojej praktyce dokładnie to, co jest oczekiwane.

Będziesz w stanie zaufać im, żeby przekuć w czyn swoją pracę prawidłowo.

Będziesz do wynajęcia od chwili stałego, pełnoetatowego nadzoru, mikromanagementu i ciągłego dawania wskazówek, co zwalnia Twój trwanie na przyspieszenie praktyki.